اخبار

تاکید امام جمعه گناباد بر نهادینه کردن همدلی و همزبانی دولت و ملت

تاکید امام جمعه گناباد بر نهادینه کردن همدلی و همزبانی دولت و ملت
امام جمعه گناباد بر نهادینه کردن راهکارهای همدلی و همزبانی دولت و ملت در شورای فرهنگ عمومی این شهرستان تاکید کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان رضوی ، جلسه شورای فرهنگ عمومی گناباد به ریاست امام جمعه و با حضور اعضا در محل سالن کنفرانس دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین صادقی امام جمعه شهرستان ضمن بیان اهمیت شعار سال در جهت همگرایی و افزایش راندمان خواستار توجه مسئولین و مردم و افزایش همدلی و همزبانی شدند.

برگزاری جلسات پرسش و پاسخ مسئولین با مردم ، تکریم ارباب رجوع در ادارات ،گزارش مسئولین قبل از خطبه های نماز جمعه تشکیل نمایشگاهها و اطلاع سانی به موقع از طریق رسانه ها از جمله عوامل عملی تقویت شعار سال بیان گردید.

در این جلسه بررسی راهکارهای جلوگیری از طلاق و تحقق ازدواج آسان برای جوانان ادامه پیدا کرد که مقرر شد در جلسه کمیته تخصصی با عضویت اساتید دانشگاهها ، ادارات اجرایی ذیربط پیشنهادات بررسی و جهت تصویب نهایی در جلسه آتی مطرح شود تا ان شاء ا.. بطور آزمایشی با اجرای آن شاهد پایداری ازدواج ها باشیم.

در این جلسه اعلام شد برای فعالیتهای صورت گرفته در سال قبل از طریق شورای فرهنگ عمومی و شورای سلامت شهرستان ، گناباد جزء سه شهر برتر کشور در زمینه جلوگیری از کشیدن قلیان در اماکن عمومی از طریق وزارت بهداشت انتخاب شده است.

۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید