اخبار

بانک اطلاعات فعالان حوزه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال استان خراسان رضوی ایجاد می شود

بانک اطلاعات فعالان حوزه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال استان خراسان رضوی ایجاد می شود
معاون طرح و برنامه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: بانک اطلاعات فعالان حوزه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال استان خراسان رضوی ایجاد می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، محمدکاظم دبیری با بیان این مطلب گفت: بانک ثبت و ساماندهی اطلاعات فعالان حوزه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال استان خراسان رضوی بر اساس دسته‌بندی‌های گوناگون ایجاد خواهد شد.

وی افزود: دراین بانک، تمام اطلاعات محققان و کارشناسان و متخصصان این حوزه در کنار اطلاعات شرکتها و موسسات فرهنگ دیجیتال که به هر نحوی با این دانش مرتبط می‌شوند، جمع‌آوری می‌شود.

دبیری هدف اصلی از ایجاد این بانک اطلاعاتی را جذب و ساماندهی کارشناسان و فعالان این حوزه عنوان نمود و خاطرنشان کرد: با این طرح، اطلاعات همه این فعالان جمع‌آوری‌شده و شورای فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال استان دارای یک بانک جامع اطلاعاتی از کلیه فعالان در این حوزه می‌ باشد. 

شایان ذکر است ثبت اطلاعات مربوط به فعالان حوزه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال در استان در سایت مجتمع استانی فرهنگی دیجیتال استان خراسان رضوی به نشانی اینترنتی www.kh-digital.irصورت می گیرد.

 

۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۴:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید