اخبار

پایان خرداد آخرین مهلت باز ثبت نام در صندوق حمایت از نویسندگان، روزنامه نگاران و هنرمندان

پایان خرداد آخرین مهلت باز ثبت نام در صندوق حمایت از نویسندگان، روزنامه نگاران و هنرمندان
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از آخرین مهلت باز ثبت نام در صندوق حمایت از نویسندگان، روزنامه نگاران و هنرمندان تا پایان خردادماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، حسین مسگرانی معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی اظهار داشت: نویسندگان، روزنامه نگاران و هنرمندان در راستای اهداف نوین صندوق و پالایش اعضاء، در صورتی که از ابتدای سال جاری نسبت به باز ثبت نام در صندوق اقدام نکرده اند، هر چه سریعتر حداکثر تا 31 خردادماه سال جاری به پایگاه اینترنتی صندوق مراجعه نمایند.

وی ادامه داد: با توجه به ضرورت بازنگری ضوابط عضویت این صندوق تمامی اعضاء که واجد شرایط عضویت در این صندوق می‌باشند می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی این صندوق به آدرس www.

 honarcredit. irنسبت به انجام تشریفات اداری و باز ثبت نام اقدام نمایند.

مسگرانی گفت: بدیهی است این آخرین مهلت اعلام شده از سوی صندوق اعتباری هنر می‌باشد و ارائه خدمات اعم از بیمه تامین اجتماعی، بیمه تکمیلی و سایر خدمات به جامعه فرهنگ، هنر و رسانه مستلزم باز ثبت نام عضویت در سایت صندوق اعتباری هنر می‌باشد در غیر این صورت بیمه عزیزان قطع خواهد شد.

وی با بیان اینکه در این رابطه برای اعضا بارها و بارها پیامک برای انجام باز ثبت نام ارسال شد، ابراز داشت: در حال حاضردر استان خراسان رضوی نزدیک به 500 نفر عضویت جدید انجام داده‌اند و عضویت آنها مورد تایید صندوق قرار گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه صندوق اعتباری هنر به مدت سه ماه فرصت بازثبت نام  را برای متقاضیان درنظر گرفته بود اظهار داشت: ضروری است اصحاب فرهنگ و هنر استان تا زمان باقی مانده از این فرصت صندوق اعتباری هنر که خدمات ارزشمندی برای جامعه هنری و فرهنگی در نظر گرفته که بیمه آنان از جمله این خدمات می باشداستفاده کنند درغیر این صورت صندوق هیچ گونه تعهدی در قبال ارائه خدمات اعم از بیمه تامین اجتماعی، بیمه تکمیلی و سایر خدمات به آنان ندارد.

مسگرانی در خصوص بیمه تکمیلی گفت: نویسندگان، روزنامه نگاران و هنرمندان و فعالان قرآنی تا نهم تیرماه سال جاری فرصت دارندبا مراجعه به پایگاه اینترنتی این صندوق به آدرس www.

 honarcredit. irنسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

 

۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید