اخبار

نمایشگاه گروهی «خط خطی های من» در نیشابور

نمایشگاه گروهی «خط خطی های من» در نیشابور
نمایشگاه گروهی «خط خطی های من» مجموعه آثار هنرمندان نقاش در محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور بر پا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، حمید رضا آتشی مسوول مجتمع های فرهنگی و هنری  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور با اعلام مطلب اظهار کرد: شهرستان نیشابور دارای توانمندی های زیاد در رشته های مختلف هنری است که باعث جذب هنرمندان از دیگر شهرهای دیگر شده است و آن به علت مردم فرهنگ و هنر دوست این دیار است و اینک نمایشگاه " خط خطی های من " با اهنمام هنرمندان نقاش وکانون بسیج هنرمندان نیشابور در معرض دید عموم قرار گرفته است.

وی گفت: نمایشگاه « خط خطی های من » مجموعه آثار هنرمندان  نقاش  شامل 50 تابلو می باشد  که 4 تابلو از احمد کاشکی و 46تابلو اثر 5 هنرجوی وی و در ابعاد  50*35  تا70 * 50 می باشد.

حمید رضا آتشی سابقه کار احمد کاشکی این هنرمند اشاره کرد و افزود: وی متولد سبزوار است واز سال 1379 در هنرستان حرفه ای کمال الملک این شهر کار نقاشی را آغاز نموده است ودارای فوق دیپلم رشته گرافیک می باشد.

وی خاطر نشان کرد: که این آثار با تکنیک مداد، زغال، مداد کنته، گچ پاستل، مداد رنگی  و آب رنگ کار شده است و دارای سبک رئالیسم و با موضوع پرتره ،چهره ،طبیعت طبیعت بی جان می باشد.

وی هدف از برپایی این نمایشگاه را چنین عنوان داشت: ما در پی نقد و بررسی آثار این هنرمند و رواج این نوع نگاه در سطح شهرستان نیشابور هستیم.

آتشی تصریح کرد: نمایشگاه « خط خطی های من » تا پایان هفته از ساعت 8 الی 12 و 17 الی 20 در محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور ویژه عموم علاقمندان دایر می باشد.

۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید