اخبار

مجتمع فرهنگ دیجیتال استان خراسان رضوی در مشهد افتتاح می شود

مجتمع فرهنگ دیجیتال استان خراسان رضوی در مشهد افتتاح می شود
معاون طرح و برنامه ریزی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: اولین هم اندیشی فعالان فناوری اطلاعات استان خراسان رضوی در مشهد برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، محمد کاظم دبیری افزود: این هم اندیشی به منظور ارتباط و تعامل بیشتر با فعالان فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال استان خراسان رضوی برای نخستین بار برنامه ریزی شده و در روز پنجشنبه هفته جاری انجام خواهد شد.

وی از حضور رییس مرکز رسانه های دیجیتال کشور،، مدیر شبکه ملی فرهنگ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و دیگر مدیران حوزه IT استان در این همایش خبر داد و از همه فعالان، متخصصان و کارشناسان این حوزه در استان برای حضور در همیش دعوت نمود.

وی محور اصلی این هم اندیشی را افق رسانه های دیجیتال در پایتخت فرهنگی جهان اسلام در سال 2017 عنوان کرد.

دبیری همچنین از راه اندازی مجتمع فرهنگ دیجیتال استان خراسان رضوی در حاشیه این مراسم خبر داد و گفت: این مجتمع فرهنگی به عنوان ستاد استانی ساماندهی تولید محتوای سالم در فضای مجازی فعالیت خواهد کرد.

وی افتتاح مجتمع فرهنگ دیجیتال استان را گامی جهت ساماندهی سامانه های بر خط، مراکز فرهنگی دیجیتال و اقدامات حمایتی، آموزشی و اطلاع رسانی خواند که با هدف استفاده بهینه از فناوری های ارتباطی برای تحقق اهداف فرهنگی نظام تحت راهبری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی طراحی و اجرا می گردد.

 

۱۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید