اخبار

تبیین سیره امام خمینی(ره) در فضای مجازی در دستور کار قرار گیرد

تبیین سیره امام خمینی(ره) در فضای مجازی در دستور کار قرار گیرد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در جلسه ستاد رحلت امام خمینی(ره) در محل استانداری خراسان رضوی برنامه های فرهنگی و هنری این ستاد را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، سید سعید سرابی با بیان این که  تبیین سیره امام خمینی(ره) در فضای مجازی باید پیگیری شود افزود: برگزاری شب شعری در مشهد مقدس، اعزام یک کاروان اصحاب فرهنگ و هنر به مرقد امام راحل، برگزاری مسابقه خاطره‌نویسی و داستان نویسی از جمله برنامه‌های تدوین شده کمیته فرهنگی ستاد بزرگداشت رحلت امام(ره) در خراسان رضوی است.

وی با بیان اینکه  رونمایی از کتابی با محوریت سیره امام خمینی(ره) نیز در دستور کار کمیته فرهنگی ستاد رحلت امام خمینی(ره) قرار دارد، افزود: برگزاری همایش ویژه ارتحال امام راحل از سوی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان و برگزاری نمایشگاه‌های عکس امام خمینی(ره) در نگارخانه‌های مشهد مقدس از جمله برنامه‌های تدوین شده برای ایام سالروز رحلت رهبر کبیر انقلاب است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با بیان اینکه محافل انس با قرآن در استان همزمان با سالروز رحلت امام خمینی(ره) برگزار می‌شود،گفت: برگزاری زیارت عاشورا در ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی، برگزاری مسابقه کتابخوانی از کتاب روح الله، اهدای محصولات فرهنگی ، انجام تبلیغات محیطی از دیگر برنامه های این اداره کل می باشد.

 

۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۳:۳۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید