اخبار

رئیس شورای فرهنگ عمومی بردسکن گفت : باید همدلی و همزبانی در رفتار و عملکردما عینیت پیداکند

رئیس شورای فرهنگ عمومی بردسکن گفت : باید همدلی و همزبانی در رفتار و عملکردما عینیت پیداکند
حجت الاسلام امینی امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی بردسکن گفت : باید همدلی و همزبانی در رفتار و عملکردما عینیت پیداکند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ،اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی بردسکن با موضوع شعار سال برگزار شد 

برپایه این گزارش ، این جلسه که در محل دفتر امام جمعه شهرستان و با موضوع بررسی مصادیق تحقق شعار سال کار خود را آغاز شد حسن مدرس مقدم دبیر شورا و ریاست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی گزارشی از مصوبات سال گذشته و اقدامات دستگاههای اجرایی در راستای سیاستگذاری فرهنگی شورا ارائه نمود.

در ادامه حجت الاسلام امینی امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی نام گذاری سال را توسط رهبر معظم انقلاب اقدامی راهبردی ارزیابی کرد واز تمام دستگاههای اجرایی خواست در حد شعار با این سیاست راهبردی برخورد نکنند.

وی افزود : باید این همدلی و همزبانی در رفتار و عملکردما عینیت پیداکند.

حجت الاسلام امینی امام جمعه بردسکن همچنین از مسئولان فرهنگی خواست همدل و هم زبان با مردم به نوع برنامه های فرهنگی که خارج از شهرستان طراحی و گاه متناسب با فرهنگ ما نیست حساسیت بیشتری نشان دهند.

 علی نیا فرماندار بردسکن و نایب رئیس شورا از همدلی و همزبانی آحاد جامعه با دولت تدبیر و امید خصوصا از سعه صدر و همراهی قشر فرهنگیان بردسکن نسبت به مطالبات اخیرشان قدردانی نمود.

 تشکیل کمیته پیگیری  و نظارت براین امر و اتاق فکر نخبگان جامعه ،حضور مسئولین در بین اقشار جامعه خصوصا مناطق محروم از دیگر پیشنهادات مطرح شده در این جلسه بود . 

 

۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید