اخبار

«اردیبهشت » میهمان نگارخانه کمال الملک نیشابور

«اردیبهشت » میهمان نگارخانه کمال الملک نیشابور
نمایشگاه نقاشی «اردیبهشت» آثار بانوی هنرمند نیشابوری شهره دوستی در نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور بر پا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، حمید رضا آتشی مسوول نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور با اعلام مطلب فوق اظهار کرد: نیشابور مهد تمدن و فرهنگ و هنر است که در طول تاریخ انسان های بزرگی را از این دیار تقدیم جامعه بشری کرده است که آثار و تفکر ایشان باعث مانایی و جاودانگی شده است و هنوز هم خلف صالح ایشان هستند که در رشته های مختلف هنری و فرهنگی باعث افتخار ایران و ایرانیان هستند و در این رهگذر نمایشگاه نقاشی «اردیبهشت» در نیشابور بر پا گردید.

وی گفت: در نمایشگاه نقاشی «اردیبهشت» آثار بانوی هنرمند نیشابوری شهره دوستی که شامل 19 اثر رنگ روغن و با موضوع طبیعت در ابعاد  50*40 تا 130*100 در معرض دید عموم قرار گرفته است.

آتشی خاطر نشان کرد: این نخستین نمایشگاه انفرادی بانوی هنرمند نیشابوری شهره دوستی است  که دارای لیسانس هنرهای تجسمی و 15 سال سابقه کار است که  آثار خویش را با سبک های مختلف و زحمات طاقت فرسای چندین ماهه زیر نظر محمد صابری تولایی ارائه نموده است.

مسوول مجتمع های فرهنگی و هنری به هدف از این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه با هدف ترویج هنر نقاشی در بین جامعه هنری بخصوص بانوان و تشویق این قشر مهم جامعه و نقد و بررسی آثار ایشان برگزار گردیده است.

وی تصریح کرد: نمایشگاه نقاشی «اردیبهشت» از 29 فرودین الی 3 اردیبهشت 94 همه روزه از ساعت  9 الی 12 و 17 الی 20 بعدازظهر در محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور بر پا می باشد و در معرض دید عموم قرار دارد.

 

۳۰ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۴۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید