اخبار

نمایشگاه «رزومه» در نگارخانه کمال الملک نیشابور

نمایشگاه «رزومه» در نگارخانه کمال الملک نیشابور
همزمان با هفته بزرگداشت مقام زن و روز ملی عطار نیشابوری نمایشگاه «رزومه» آثار بانوی هنرمند نیشابوری مریم حروفیانی در محل نگارخانه کمال الملک نیشابور بر پا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، حمیدرضا آتشی مسوول مجتمع های فرهنگی وهنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: بانوان هنرمند نیشابوری تاکنون در زمینه های مختلف هنری توانسته اند با خلق آثار منحصر به فرد گام سبقت را از دیگر شهرستانها ربوده و همیشه دارای مقام های کشوری و بین المللی بوده اند و در حال حاضر نیز بانوی نگارگر نیشابوری آثار خویش را همزمان با هفته بزرگداشت مقام زن و روز ملی عطار نیشابوری در نمایشگاه «رزومه» در معرض دید عموم قرار داده است.

وی گفت: نمایشگاه نقاشی «رزومه» آثار بانوی هنرمند نیشابوری «مریم حروفیانی» که شامل 15 اثر رنگ روغن با موضوع دفاع مقدس، طبیعت، طبیعت بی جان، چهره در ابعاد 40*30   تا  230*130 سانتیمتر و  5 اثر حجمی که به صورت پرفورمت در معرض دید عموم قرار دارد.

آتشی خاطر نشان کرد: این سومین نمایشگاه انفرادی بانوی هنرمند نیشابوری مریم حروفیانی است که به سبک امپرسیونیسم می باشد که با زحمات طاقت فرسای چندین  ماهه آثار خود را ارائه نموده است.

مسوول مجتمع های فرهنگی وهنری به هدف برگزاری این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه با هدف ترویج هنر نقاشی در بین جامعه هنری بخصوص بانوان و تشویق این قشر مهم جامعه و نقد و بررسی آثار ایشان برگزار گردیده است.

وی تصریح کرد: نمایشگاه نقاشی «رزومه » 22 الی 28 فروردین 94 همه روزه از ساعت 9 الی 12 و  17 الی 20 بعدازظهر در محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور بر پا می باشد و در معرض دید عموم قرار دارد.

۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۳۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید