اخبار

گرامیداشت یاد شهید هنرمند و راه قلم شهید سید مرتضی آوینی در تربت جام

گرامیداشت یاد شهید هنرمند و راه قلم شهید سید مرتضی آوینی در تربت جام
مراسم گرامیداشت یاد شهید هنرمند و راه قلم شهید سید مرتضی آوینی و روز هنر انقلاب اسلامی و سالروز تاسیس بسیج هنرمندان تربت جام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، مراسم گرامیداشت یاد شهید هنرمند و راه قلم شهید سید مرتضی آوینی و روز هنر انقلاب اسلامی و سالروز تاسیس بسیج هنرمندان توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تربت جام و کانون بسیج هنرمندان با حضور برخی مسئولین فرهنگی و هنری شهرستان در جمع هنرمندان بسیجی در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تربت جام برگزار شد.

این مراسم با حضور معاون فرماندار، کمیسیون فرهنگی شورای شهر، سازمان تبلیغات اسلامی، معاونت تعلیم و تربیت ناحیه مقاومت بسیج تربت جام  و اساتید و پیشکسوتان در جمع هنرمندان برگزار شد.

در این مراسم از استاد محمد عبدی شاعر بسیجی تجلیل گردید و بعد از اجرای برنامه های متنوع از عکاسان شرکت کننده در مسابقه عکس حماسه حضور و برگزیدگان آن تجلیل به عمل آمد.

مسابقه عکس حماسه حضور توسط انجمن عکس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تربت جام و کانون بسیج هنرمندان در دو بخش حرفه ای و تجربی برگزار شد.

در پایان مراسم از شرکت کنندگان با اهدای لوح تقدیر و یادمان مسابقه و از برگزیدگان با اهدای لوح افتخار، یادمان مسابقه و اهدای جوایزی تجلیل شد.

۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۱۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید