اخبار

تجلیل از برگزیدگان مسابقه عکس «حماسه حضور» در تربت‌جام

تجلیل از برگزیدگان مسابقه عکس «حماسه حضور» در تربت‌جام
مسابقه عکس حماسه حضور توسط انجمن عکس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و کانون بسیج هنرمندان تربت جام در دو بخش حرفه ای و تجربی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، نعمت اله فیاض، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تربت جام با اعلام این خبر افزود:به مناسبت گرامیداشت روز هنر انقلاب اسلامی و یاد و خاطره شهید راه قلم و مستند ساز دوران دفاع مقدس، شهید سید مرتضی آوینی مسابقه عکس حماسه حضور، با موضوع حضور حماسی و انقلابی مردم در مناسبتهای ملی بین هنرمندان عکاس شهرستان تربت جام برگزار شد و نمایشگاه آثار عکاسان از 15 لغایت 22 فروردین در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تربت جام در معرض دید علاقمندان قرار گرفت.

فرزاد رشتی مسئول انجمن عکس و دبیر برگزاری مسابقه با اشاره به نحوه برگزاری و استقبال خوب هنرمندان عکاس و علاقمندان گفت: در این مسابقه تعداد 15 هنرمند عکاس در بخش حرفه ای با 168 قطعه عکس و 14 عکاس با گوشی همراه تعداد 146 قطعه عکس را به این دوره مسابقات ارسال نمودند  که بنا به رای هیات داوران تعداد 32 قطعه عکس پذیرفته شد.

رشتی ادامه داد: با نظر داوران این مسابقه در بخش حرفه ای مهدی بذری، مشیر طاهر و نجیب اله غمخوار نفرات اول تا سوم اعلام شد و محمد رضا حقدادی، سجاد جوان و محمد جهانی را به عنوان تجلیل شدگان بخش حرفه ای اعلام کرد.

وی درخصوص معرفی نفرات برتر بخش تجربی افزود: محمدرضا عشقی، محمد مهدی بلبلی و خانمها منصوره امیری جامی و افسانه فیضی به عنوان نفرات برگزیده این بخش معرفی و با دریافت تجلیل شدند.

 در پایان مراسم از شرکت کنندگان با اهدای لوح تقدیر و یادمان مسابقه و از برگزیدگان با اهدای لوح افتخار ، یادمان مسابقه و اهدای جوایزی تجلیل شد.

 

۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۱۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید