اخبار

معاون فرهنگی ارشاد خراسان رضوی: اعضای صندوق اعتباری هنر، اطلاعات ثبت نام خود را ویرایش کنند

معاون فرهنگی ارشاد خراسان رضوی: اعضای صندوق اعتباری هنر، اطلاعات ثبت نام خود را ویرایش کنند
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: اعضای صندوق اعتباری هنر، اطلاعات ثبت نام خود را در اسرع وقت بررسی و ویرایش کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، حسین مسگرانی با بیان این خبر افزود: با عنایت به فراخوان صندوق اعتباری هنر کلیه اعضایی که قبلا نسبت به بازثبت نام عضویت در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان اقدام نموده و کد پیگیری دریافت کرده اند نسبت به ویرایش و در صورت لزوم اصلاح اطلاعات خود اقدام نمایند.

وی ادامه داد: از آنجا که صندوق اعتباری هنر قصد دارد به صورت آنلاین به جامعه فرهنگ، هنر و رسانه ارائه  خدمات نماید لذا تمام اعضا ملزم هستند در اسرع وقت نسبت به بررسی و ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

مسگرانی اذعان داشت: عدم بررسی و تأیید پروفایل به منزله نهایی نشدن اطلاعات ثبتی متقاضیان بوده و صندوق هیچ گونه تعهدی در قبال ارائه خدمات اعم از بیمه تامین اجتماعی، بیمه تکمیلی و سایر خدمات ندارد.

وی در ادامه تاکید کرد: آن دسته از اعضاء تحت پوشش بیمه ای که تاکنون ثبت نام انجام نداده اند نیز می توانند در اسرع وقت ثبت نام لازم را انجام و از تسهیلات این صندوق بهره مند شوند.

معاون فرهنگی ارشاد خراسان رضوی در پایان افزود: مدت زمان تعیین شده برای اعضاء صندوق، پایان اردیبهشت ماه سال جاری می باشد.

 

۱۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۱۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید