اخبار

جشنواره هفت سین بهار در بهار در بردسکن

جشنواره هفت سین بهار در بهار در بردسکن
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بردسکن گفت: از برگزیدگان جشنواره بهار در بهار در مراسم ویِژه سالروز ولادت حضرت زهرا(س) و بزرگداشت مقام زن تجلیل به عمل خواهد آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، حسن مدرس مقدم با بیان این که جشنواره هفت سین بهار در بهار در بردسکن برگزار شد افزود: به همت شهرداری و موسسه فرهنگی هنری اقلیم هفت هنر بردسکن و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان جشنواره هفت سین بهار در بهار برگزار شد.

وی اظهار داشت:در این جشنواره بیش از 30 اثر از هنرمندان حوزه تجسمی به دبیرخانه ارائه شد که از همه شرکت کنندگان با  اهدای تندیس جشنواره  تقدیر به عمل آمد.

حسن مدرس مقدم گفت: برگزیدگان این جشنواره در مراسم ویِژه سالروز ولادت حضرت زهرا و بزرگداشت روز زن تجلیل به عمل خواهد آمد.

وی بیان داشت: در آثار ارائه شده بخشی به جلوه های سنتی نوروز و نوروز فاطمی و بخشی از آثار ارائه شده  با نگاه مدرن و هنری این سنت دیرینه  ایرانی را به نمایش گذاشته شده بود.

در مراسم تجلیل از شرکت کنندگان دکتر اسماعیل نیا نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی حضور یافت و این  جشنواره را در راستای پیوند هنر با سنت های بومی مثبت ارزیابی  و از دست اندرکاران برگزاری این جشنواره  قدردانی کرد.

ارائه عروسک های دست ساز و لباس های محلی در کنار سفره های هفت سین  مورد توجه بازدید کنندگان قرار گرفت. 

آثار  ارائه شده در این جشنواره در محل فرهنگسرای خاتم النبیاء بردسکن پذیرای بازدید  عموم  است.

۱۵ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۵۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید