اخبار

نماینده گناباد در مجلس بر مشارکت مردم در فعالیتهای فرهنگی و هنری تاکید کرد

نماینده گناباد در مجلس بر مشارکت مردم در فعالیتهای فرهنگی و هنری تاکید کرد
اولین جلسه شورای هماهنگی و ترویج فعالیتهای قرآنی شهرستان گناباد به ریاست امام جمعه و با حضور اعضاء در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی،در این جلسه رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورا با بیان شیوه نامه تشکیل شورا ابراز امیدواری کرد با حمایت و مساعدت کلیه اعضا و ایجاد همدلی در این عرصه شاهد ارتقای برنامه های قرآنی در شهرستان باشیم.

در ادامه امام جمعه شهرستان در سخنانی توجه ویژه به قرآن و ترویج آن در جامعه را بسیار مهم دانسته و خواستار اهتمام جدی مسئولین به حضور در جلسات شورا، پیگیری مصوبات و سیاست گذاری شورا در جهت انجام مطلوب فعالیتهای قرآنی شد.

دکتر رجایی، نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی نیز در سخنانی با ابراز تاسف از کمبود اعتبارات در عرصه فعالیتهای فرهنگی بر مشارکت مردمی در جهت انجام فعالیتهای قرآنی، جذب خیرین قرانی، مشارکت دستگاهها و متولیان قرآن در برنامه ها تاکید نمود و گفت: متاسفانه اهتمام جدی به انجام فعالیتهای دینی و فرهنگی نمی شود.

در اولین جلسه شورای هماهنگی و ترویج فعالیتهای قرآنی برابر دستورالعمل اعضای شورا مشخص و مقرر شد تقویم فعالیتهای قرانی در سال 94 زیرنظر شورا تدوین گردد.

۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۱۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید