اخبار

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد: از انتقادهای سازنده استقبال می کنیم

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد: از انتقادهای سازنده استقبال می کنیم
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از انتقادهای سازنده در عرصه فعالیت های فرهنگی هنری استقبال می کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، تریبون فرهنگ و هنر با موضوع ارزیابی عملکرد اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال 93 و برنامه ریزی فعالیتی برای سال 94 با حضور مسئولین انجمنها، موسسات و مراکز فرهنگی هنری برگزار شد.

در این جلسه رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد ضمن تقدیر و تشکر از حضور مسئولین انجمنها، آموزشگاهها و موسسات فرهنگی، هنری، قرآنی گزارشی از برنامه های سال 93 را ارائه کرد و گفت: هر سال برنامه ها برابر سیاستهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سند چشم انداز کشور در حوزه فرهنگ، هنر و بخشنامه های ابلاغی اداره کل و با توجه به ظرفیتها و بودجه های اختصاصی تنظیم می شود و سعی شده است علیرغم وجود بودجه کم، فعالیتهایی در حوزه های مختلف اعم از قرآنی، هنری، فرهنگی با همکاری موسسات و انجمن ها اجرا شود.

وی آسیبهای مربوطه را کمبود اعتبار، انتظار بالا بدون توجه به محدودیت ها و عدم توجه به همگرایی و هم

افزایی اصحاب فرهنگ و هنر در جهت انجام برنامه ها دانست و افزود: امیدوارم بتوانیم در سال 94 با همفکری و تلاش کلیه اصحاب فرهیخته فرهنگ و هنر، کسانی که دلشان برای فرهنگ و هنر شهرستان می تپد و میسوزد شاهد شکوفایی انجمنها و فعالیتهای فرهنگی هنری باشیم.

علی قنبری انتقاد سازنده را بسیار مثبت دانست و از کسانی که با بیان انتقادات و پیشنهادات سعی در پیشبرد

برنامه ها دارند تقدیر نمود.

وی درباره مجتمع فرهنگی هنری جدید شهرستان گفت: تمام مراحل ساختمانی این مجتمع به پایان رسیده و پیگیر تجهیز آن می باشیم ، امید است با مساعدت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل این مهم محقق و با راه اندازی مجتمع فرهنگی هنری شاهد بسط و گسترش برنامه ها از سوی انجمن ها و هنرمندان باشیم.

در ادامه مسئولین انجمنها و مراکز فرهنگی، هنری پیشنهادات خود را مطرح نمودند، توجه به تنظیم تقویم هنری شهرستان در سال جدید، توجه به پیشکسوتان و رفع مشکلات بیمه هنرمندان، ایجاد بستر مناسب برای عرصه تولیدات فرهنگی هنری انجمنها، تلاش در جهت بهره برداری از مجتمع فرهنگی هنری جدید پرداختن به مقوله درآمد زایی کالاها و خدمات فرهنگی هنری هنرمندان و تامین اعتبار لازم برای انجام فعالیتهای فرهنگی هنری از جمله پیشنهادات مطرح شده دراین جلسه بود.

 

۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۰۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید