اخبار

فرماندار بردسکن: اصحاب فرهنگ و هنر باید نشاط و امید را در جامعه افزایش دهند

فرماندار بردسکن: اصحاب فرهنگ و هنر باید نشاط و امید را در جامعه افزایش دهند
فرماندار بردسکن در جمع اصحاب فرهنگ و هنر گفت: اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه باید نشاط و امید را در جامعه افزایش دهند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، برات علی نیا در دیدار با رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان بردسکن افزود: خوشبختانه شهرستان بردسکن در حوزه فرهنگ و هنر از پتانسیل و ظرفیت بسیار خوبی برخوردار است.

وی با بیان اینکه فرهنگ و هنر است که می تواند عزم راسخی را در جوانان بوجود آورد گفت: نگاه من به حوزه فرهنگ و هنر جدی است و حمایت های لازم را از این قشر جامعه خواهم داشت .

فرماندار بردسکن بر ارتقای شهرستان در همه حوزه ها تاکید کرد و بیان داشت: اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه باید در شهرستان فضای آرام همراه با شادی و نشاط ایجاد کنند و ضریب امید زندگی را در مردم بالا ببرند.

علی نیا به اقدامات دولت تدبیر و امید در حوزه فرهنگ و هنر اشاره کرد و گفت: نگاه دولت یک نگاه عالمانه و بدون حاشیه است و طی این مدت نیز با حضور جنتی وزیر توانمند و با قدرت در حوزه فرهنگ و ارشاد اسلامی گام های خوبی برداشته شده است.

فرماندار بردسکن تغییر دولت ها را نشان از مردم سالاری  و دموکراسی عنوان کرد و افزود: در حوزه فرهنگ و هنر توفیقات ارزشمندی در طول 36 سال گذشته از انقلاب حاصل شده است.

در ادامه این نشست حسن مدرس مقدم رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بردسکن ضمن ارائه گزارشی از عملکرد اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، چشم انداز رویش و پویش حوزه هنر را در بردسکن مثبت ارزیابی کرد.

وی از ایجاد زیر ساخت های فرهنگی وهنری و برگزاری جشنواره های متعدد داخلی  برای پرورش استعدادهای منطقه خبر داد .

مدرس مقدم افزود: 6موسسه فرهنگی وهنری، 5کانون آگهی و تبلیغات، 4نشریه محلی، 62کانون فرهنگی و هنری مسجد، 3 آموزشگاه آزاد هنری در زمینه های خوشنویسی، موسیقی و پویانمایی در شهرستان ایجاد شده اند.

وی همچنین رویکرد اقتصادی کردن تولیدات فرهنگی و ایجاد پیوست فرهنگی برای بعضی محصولات تولیدی شهرستان را از اولویت های کاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بردسکن اعلام کرد.

۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید