اخبار

مدیر کل ارشاد خراسان رضوی: سبزوار می تواند به عنوان قطب رسانه ای استان مطرح شود

مدیر کل ارشاد خراسان رضوی: سبزوار می تواند به عنوان قطب رسانه ای استان مطرح شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: سبزوار می تواند به عنوان قطب رسانه ای خراسان رضوی مطرح شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، سید سعید سرابی در اختتامیه اولین نمایشگاه توانمندی‌های رسانه سبزوار  ساعتی پیش در سبزوار افزود: برگزاری این نمایشگاه، ابتکاری عظیم در شهرستان بود و تجربه ای بدیع در و کم نظیر در سطح خراسان رضوی بود.

وی این نمایشگاه را حاصل همدلی و همراهی همه دستگاههای اجرایی شهرستان سبزوار دانست و بیان داشت: همکاری هایی که بین مجموعه های مدیریتی وجود دارد، باعث خواهد شد که این نمایشگاه تداوم داشته باشد و همراهی مردم و مسئولین نکته ارزشمند در برگزاری این چنین رویدادهایی است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: سبزوار توانسته پیشینه خود را به حال و آینده گره بزند.

وی خاطر نشان کرد: هر چند ظرفیت های سبزوار بیش از این نمایشگاه است اما امیدواریم این فعالیت، جای پای خود را در تقویم شهرستان باز کند و این نگاه در تمام شهرستان های خراسان اشاعه پیدا کند.

سرابی افزود: همکاری هایی که بین مجموعه های مدیریتی وجود دارد، باعث خواهد شد که این نمایشگاه تداوم داشته باشد البته این نمایشگاه می تواند وسعت بیشتری از استان را در بر بگیرد و با این ایده می توانیم نمایشگاه توانمندی های رسانه های محلی را برگزار کنیم.

در پایان این مراسم با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و جمعی از مسوولین شهرستان سبزوار از شرکت کنندگان این مراسم تقدیر به عمل آمد.

دقایقی قبل از این مراسم  سید سعید سرابی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از این نمایشگاه بازدید کرد.

 

۴ اسفند ۱۳۹۳ ۲۰:۱۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید