اخبار

تقدیر از نیشابور و روستای ابوی سان در جشنواره دوستدار کتاب

تقدیر از نیشابور و روستای ابوی سان در جشنواره دوستدار کتاب
از نیشابور به عنوان یکی از شهرهای منتخب در طرح «پایتخت کتاب ایران » و روستای ابوی سان جغتای در مراسم اختتامیه جشنواره «دوستدار کتابـ» تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره روستاهای دوستدار کتاب و همچنین نخستین دوره طرح انتخاب پایتخت کتاب ایران امروز با حضور علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، بر اساس بیانیه هیأت داوران پایتخت کتاب ایران از نیشابور به عنوان یکی از شهرهای منتخب پایتخت کتاب ایران تقدیر شد.

به دلیل برنامه های نوآورانه، مشارکت جویانه و منسجم و استفاده از ظرفیت های صنعتی، فرهنگی و هنری در تدوین برنامه های ویژه پایتخت کتاب ایران، لوح تقدیر وزرای محترم کشور و فرهنگ و ارشاد اسلامی و لوح تقدیر کمیسیون ملی یونسکو به رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهردار  به نمایندگی از مردم فرهیخته و کتاب دوست شهر نیشابور، به عنوان یکی از  نامزدهای نهایی« پایتخت کتاب ایران » تقدیم شد.

همچنین در این مراسم از روستای ابوی سان از شهر جغتای استان خراسان رضوی، به عنوان روستای دوستدار کتاب تقدیر به عمل آمد.

در این مراسم سید سعید سرابی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و حسین مسگرانی معاون فرهنگی این اداره کل ، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهردار نیشابور حضور داشتند.

 

۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۳۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید