اخبار

نیشابور به استقبال دهمین جشنواره فیلم "رافت" می رود

همزمان با دهه کرامت و میلاد مسعود حضرت امام رضا (ع) دهمین جشنواره فیلم " رأفت" از 9 لغایت 14 مهر90 در نیشابور برگزار می گردد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی , محمد علی عابدی مسؤول امور سینمایی و سمعی و بصری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: ما به میمنت میلاد مسعود کریمه اهل بیت حضرت معصومه "س" و حضرت ثامن الحجج  امام علی ابن موسی الرضا (ع) و پاسداشت دهه کرامت و در راستای  نهادینه کردن فرهنگ رضوی در جامعه وکشف و شکوفایی استعدادها و خلاقیت های تصویری تمامی هنرمندان عزیز و با عنایت به اقبال عمومی از برگزاری جشنواره ها ی فیلم در سالیان گذشته ، امسال نیز به اهتمام انجمن سینمای جوانان ایران دفتر نیشابور این جشنواره را برگزار خواهیم نمود.
وی گفت : شرکت برای عموم علاقمندان و هنرمندان آزاداست و هر هنرمند می تواند اثر خود را به دبیرخانه جشنواره مستقر در انجمن سینمای جوان دفتر نیشابور حداکثر تا 5 مهر 90 ارسال نماید.
عابدی افزود: دبیر بخش فیلم را حسین محروقی سرپرست انجمن سینمای جوان دفتر نیشابور عهده دار است و داوری آثار توسط شهرام مکری ، امیر طیبی و کاوه قهرمان صورت  می پذیرد و از10 لغایت 13 مهر 90در تالار ادیب  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور از  5 الی 8 بعد ازظهر فیلم ها اکران می گردد.
 وی خاطر نشان کرد: این جشنواره با موضوعات فرهنگ رضوی ، ایثار و شهادت ، حجاب و عفاف و بخش آزاد برگزار خواهد شد و در حاشیه برگزاری این جشنواره جلسات نقد و بررسی برگزار خواهد گردید.
 عابدی تصریح کرد: این جشنواره 14 مهر90 همزمان با دهه کرامت به کار خود پایان داده و به آثار و نفرات برتر در هر رشته جوایزی ارزنده اهداء خواهد گردید.
۳۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۰۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید