اخبار

اختتامیه نمایشگاه قرآن و عترت در کاشمر

با حضور جمعی از مسوولان و قرآن آموزان اختتامیه نمایشگاه قرآن و عترت در کاشمر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی , در این مراسم رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشمر ضمن تقدیر از اعضای شورای سیاستگذاری و سرپرستان جلسات قرآنی، حامیان و حافظان قرآنی ، معرفی و نمایش آخرین دستاوردهای قرآنی در حوزه های مختلف فرهنگی، هنری و علمی، زمینه سازی مناسب برای آشنایی اقشار و گروه های مختلف با فعالیت های قرآنی، رونق بخشیدن به فعالیت های فرهنگی هنری و قرآنی و . . . را از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه دانست.
جواد روشندل افزود: این نمایشگاه در 12 بخش نرم افزار ، عکس ، پوستر ، دانشگاهی ، حوزوی ، عفاف و حجاب ، خوشنویسی و . . . در ماه رمضان در نگارخانه ارشاد دایر شد.
در این مراسم رییس دانشگاه پیام نور کاشمر با بیان اینکه تمام تلاش جهت برپایی جشنواره و نمایشگاه قرآن و عترت جلسات قرآنی و . . . بر این است تا با قرآن مأنوس شویم، اظهار داشت: تمامی دانشمندان بزرگ غیرمسلمان از قرآن، صحیفه سجادیه ، نهج البلاغه به عنوان گنجینه ای در بین مسلمانان یاد می کنند و اطلاعات علمی خود را با تمسک به این گنجینه عینیت می بخشند.
حجت الاسلام نصیری با اظهار تأسف از اینکه برخلاف غیرمسلمانان ما مسلمان از این کتاب الهی غفلت می کنیم، گفت: تنها نباید به خواندن ، حفظ و صوت زیبا بسنده کرد بلکه باید به مفاهیم قرآن هم توجه نمود.
گفتنی است مراسم اختتامیه نمایشگاه قرآن و عترت با همکاری اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشمر در محل امامزاده سیدحمزه(ع) برگزار گردید.
۲۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید