اخبار

معاون طرح و برنامه ریزی ارشاد خراسان رضوی: آماده جذب اسپانسر در برگزاری جشنواره فیلم فجر در مشهد هستیم

معاون طرح و برنامه ریزی ارشاد خراسان رضوی: آماده جذب اسپانسر در برگزاری جشنواره فیلم فجر در مشهد هستیم
معاون طرح و برنامه ریزی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: برای برگزاری هر چه باشکوه تر جشنواره بین المللی فیلم فجر در مشهد آماده جذب مشارکتهای مالی و اسپانسر می باشیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، محمد کاظم دبیری با اشاره به قطعی شدن برگزاری جشنواره بین المللی فیلم فجر در مشهد افزود: برگزاری جشنواره فیلم فجر که از مطالبات به حق مردم است و یازده دوره آن در مشهد برگزار شده و یکی از پرمخاطب ترین جشنواره های برگزار شده در مشهد است به طوری که سال گذشته بیش از 100 هزار نفر از این جشنواره استقبال کردند.

وی ادامه داد: با توجه به اعلام دبیرخانه جشنواره در تهران که مقرر شده است کلیه هزینه های جشنواره توسط منابع استان تامین شود و با توجه به کمبود اعتبارات این جشنواره ما آماده پذیرش مشارکت های مالی بخشهای اقتصادی، صنعتی و ... هستیم.

دبیری خاطر نشان کرد: جشنواره فیلم فجر در یکی از بزرگترین و با امکانات ترین سینماهای سطح کشور پردیس سینمایی هویزه برگزار می شود که این خود یک نقطه قوت برای برگزاری جشنواره در مجهزترین، پرمخاطبترین و پرفروش ترین سینمای کشور است.

وی افزود: اداره توسعه مشارکتهای فرهنگی و هنری در معاونت طرح و برنامه ریزی آماده دریافت پیشنهادات می باشد تفاهم نامه ای نیز آماده شده است تا کنون نیز پیشنهاداتی رسیده است که امیدواریم با همکاری بخشهای اقتصادی مشهد جشنواره ای باشکوه برگزار شود و شور و نشاطی که باید در دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مشهد ایجاد شود.

معاون طرح و برنامه ریزی ادامه داد: جشنواره فیلم فجر در مشهد یکی از افتخارات استان در چند سال اخیر و یک رخداد مهم و مورد مطالبه است.

۲۲ دی ۱۳۹۳ ۱۰:۰۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید