اخبار

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی: تئاتر باید وارد زندگی مردم شود

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی: تئاتر باید وارد زندگی مردم شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: خراسان و مشهد خوشبختانه در سالهای اخیر به خوبی توانسته است حق خود را از تاتر کشور مطالبه کند و در جشنواره های معتبر کشوری بدرخشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی،  سید سعید سرابی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، عصر دیروز برای تماشای نمایش"مسیر مشترک" به سالن جهاد دانشگاهی مشهد رفت.

در این بازدید سید حمید طباطبایی معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، حجه الاسلام کاظمی نسب معاون قرآنی مدیر کل یوسف امینی معاون مدیر کل و رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد مقدس، سید حجت طباطبایی معاون هنری اداره ی مشهد و جمعی ار هنرمندان وی را همراهی کردند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در پایان این نمایش در جمع بازیگران و عوامل آن گفت: هنر تئاتر یک هنر ایرانی و اسلامی اصیل است و زبان گویا و ارزشمندی برای انتقال معنا به مخاطب. خراسان و مشهد خوشبختانه در سالهای اخیر به خوبی توانسته است حق خود را از تاتر کشور مطالبه کند و در جشنواره های معتبر کشوری بدرخشد.

سید سعید سرابی افزود: تئاتر باید وارد زندگی مردم شود و نسل جوان و نوجوان ما با آن تعامل برقرار کند.

گفتنی است " مسیر مشترک" به نویسندگی و کارگردانی کمال الدین غراب و با بازی احسان ابراهیمی ، کریم جشنی ، امیر احسان امیرپور، غلامرضا عارف ن‍ژاد و جمعی دیگر از هنرمندان مشهدی به مدت ده روز در سالن جهاد دانشگاهی مشهد به روی صحنه رفته بود.

۲۱ دی ۱۳۹۳ ۱۱:۲۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید