اخبار

سینما شهر فیروزه نیشابورصاحب دوسالن می شود

سینما شهر فیروزه نیشابورصاحب دوسالن می شود
سینما شهر فیروزه نیشابور به عنوان تنها سینمای بخش خصوصی خراسان رضوی در حال گسترش و تبدیل یک سالن به دو سالن نمایش فیلم می باشد .

علی رضانوروزی مسوول سینمایی وسمعی وبصری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور با اعلام این خبر اظهار کرد: سینما شهر فیروزه نیشابور به عنوان تنها سینمای بخش  خصوصی خراسان رضوی  در حال گسترش  و تبدیل یک سالن به دو سالن  نمایش فیلم می باشد  که سازه و ترکیب کلی سالن تغییر نخواهد داشت .

وی گفت:بالکن قبلی این سالن با سازه های سبک چوبی تبدیل به یک سالن مجزا خواهد  گردید وسالن پایین نیز همچون گذشته به عنوان یک سالن خواهد بود .

نوروزی خاطرنشان کرد: تعداد صندلی فعلی سینما شهر فیروزه نیشابور تنها سینمای این شهر از 650 صندلی به 500 صندلی کاهش خواهد یافت و در عین حال  صندلی ها ازبهترین صندلی روز ایران که دارای کیفیت مطلوبی است برخوردار خواهد شد و درجه این سینما از عالی به ممتاز تغییر خواهد یافت .

مسوول سینمایی وسمعی وبصری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور یادآورشد: گسترش و  تعمیرات سینما شهر فیروزه نیشابور هزینه ای بالغ بر یک ونیم میلیارد تومان در برخواهد داشت که این میزان  با مساعدت موسسه سینما شهروزارت فرهنگ وارشاد اسلامی  و سرمایه گذاری مالکین تنها سینمای بخش  خصوصی خراسان رضوی صورت خواهد پذیرفت .

نوروزی تصریح کرد: این پروژه با همکاری شهرداری ، نیروی انتظامی ، راهنمایی ورانندگی ، آتش نشانی واعضای کمیسیون ماده 5  انجام پذیرفت و در این خصوص مالکین قول داده اندانشا ا... تا پایان سال جاری کار گسترش و  تعمیرات به پایان برسد و برای سال  94 سینما شهر فیروزه دارای دو سالن مجزا باشد که قادر خواهد بود دو فیلم را همزمان اکران و نمایش دهد .

۱۸ دی ۱۳۹۳ ۰۸:۵۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید