اخبار

نمایشگاه عکس " حماسه سرخ" در نیشابور

نمایشگاه عکس  " حماسه سرخ" در نیشابور
نمایشگاه عکس گروهی" حماسه سرخ" آثار جمعی از عکاسان کشور همزمان با بزرگداشت هفته وحدت در نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور برپا شد .

حمید رضا آتشی مسوول مجتمع های فرهنگی وهنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور فوق افزود: به میمنت و پاسداشت هفته وحدت در راستای کشف و شکوفایی استعدادها و خلاقیت های تصویری تمامی هنرمندان عزیز به خصوص  دانشجویان که دل به دریچه دوربین شان سپرده و سعی دارند ناب ترین تصاویر را با چشم شیشه ای دوربین هایشان ثبت کنند و با عنایت به اقبال از هنر عکاسی ،امسال به اهتمام بسیج دانشجویی ودانشکده فرهنگیان دانشورنیشابور نمایشگاه عکس گروهی" حماسه سرخ "  برگزار می گردد.

وی گفت : در نمایشگاه عکس گروهی" حماسه سرخ "  30 قطعه عکس رنگی وسیاه سفید از0 2 عکاس کشور می باشند  با موضوع روایت محرم در ابعاد 40*30 در نگارخانه کمال الملک در معرض دید عموم قرار گرفت.

وی  خاطر نشان کرد: هدف از برپایی این نمایشگاه در معرض دید گذاشتن توانمندی ها و هنر دانشجویان عکاس است ، تا هم کاراین هنرمندان در بوته نقد و بررسی قرار گیرد وباعث شکوفایی استعداد ایشان شده و دیگر علاقمند نیز به این هنر روی آورند .

آتشی تصریح کرد : نمایشگاه عکس گروهی" حماسه سرخ "  تا 19 دی 93 از ساعت 8 الی 12 صبح و 16 الی 19بعدازظهر در محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور برپا می باشد.

۱۶ دی ۱۳۹۳ ۰۸:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید