اخبار

«اعترافاتی درباره زنان» روی صحنه تأتر نیشابور

«اعترافاتی درباره زنان» روی صحنه تأتر نیشابور
نمایش « اعترافاتی درباره زنان » به نویسندگی امیر یار احمدی و کارگردانی هنرمند تأتر نیشابور" علی جهان تیغ " درتالار ادیب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور به روی صحنه رفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، غلامرضا سلامتی مسوول دبیر خانه شورای نظارت بر نمایش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور با اعلام مطلب فوق عنوان داشت: هنرمندان با ذوق و خوش قریحه ی تئاتر نیشابور تاکنون با تکیه بر فرهنگ و ادبیات غنی  این دیار توانسته اند آثاری در خورشان و فاخر را تولید و عرضه نمایندکه درخشش داشته است تا گواه این مدعا باشد که هنر نیشابور در کشور دارای جایگاه و شأن والایی است و نمایش« اعترافاتی درباره زنان » نیز برداشتی است که هنرمندان تاتر با نگاهی نو به روی صحنه تاتر نیشابور آورده اند.

وی گفت: در نمایش « اعترافاتی درباره زنان » برای دومین بارتوسط هنرمندان نام آشنای تأتر نیشابور: اعظم حصاری ، پریسا دانشجو،سجاد صاحبی ، ابراهیم بلوکی ، زهرا حاجی آبادی و زهرامژدکانلو به ایفای نقش پرداخته اندو ناصرتفضلی،حسن تاج مهر ، روح اله غرقی ومحسن تمنانلو  به عنوان عوامل بااین کار همکاری دارند.

سلامتی به داستان این نمایش پرداخت و بیان داشت: خبرنگار جوانی در روزنامه مسوول ستون مربوط به زنان می شود که در این کار با چهره های متفاوتی از زنان روبه رو شده وبا مسایل  طنز و  و گاهی تلخ روبه رو می شود.

مسوول امور هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور در خصوص کارگردان این نمایش خاطر نشان کرد: علی جهان تیغ  تجربیات فراوانی در اجرای نمایش داشته است و تاکنون 18  نمایش ازجمله  : رضا موتوری ، مجنون آباد ، طلعت ،محرم هنوز زنده است ، آرزو های راه راه و...  را توسط گروه هنری مهر هامون  به روی صحنه برده است.

سلامتی تصریح کرد: نمایش « اعترافاتی درباره زنان » از 11 الی 22 دی 93  هرشب  ساعت 30/17 بعد از ظهر ویژه عموم علاقمندان به روی صحنه تالار ادیب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور می رود.

۱۳ دی ۱۳۹۳ ۱۲:۳۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید