اخبار

"مسیر مشترک " بر صحنه تئاتر مشهد

"مسیر مشترک " بر صحنه تئاتر مشهد
معاون هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد مقدس اعلام کرد: نمایش " مسیر مشترک" در مشهد به روی صحنه رفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، سید حجت طباطبایی ضمن اعلام این خبر افزود: این نمایش از چهارم تا نوزدهم دی ماه سالجاری در محل  سه راه ادبیات، فرهنگسرای جهاد دانشگاهی، تالار فردوسی ساعت 6 عصر به روی صحنه می رود.

وی ادامه داد: مسیر مشترک به کارگردانی کمال الدین غراب و با حضور بازیگرانی چون غلامرضا عارف نژاد، کریم جشنی، صفورا آغاسی زاده، احسان ابراهیمی، امیر احسان امیرپور و عاطفه صنیعی به روی صحنه رفته است.

طباطبایی گفت: پوستر این نمایش با حضور استاد داریوش ارجمند رونمایی گردید. نمایش مسیر مشترک در تاریخ 6 دی ماه ویژه هنرمندان و کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و به صورت رایگان اجرا شد.

۹ دی ۱۳۹۳ ۰۹:۲۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

یاسر حقیقی
۱۳۹۳/۱۰/۲۱ Iran
0
0
0

باسلام.بنده از فعالان عرصه ی هنرهای نمایشی در شهرستان محروم و نوپای باخرز و فی الحال دبیر انجمن هنرهای نمایشی این شهرستان می باشم.تقاضا دارم اخبار مربوط به حوزه ی تئاتر و فراخوانهای جشنواره های گوناگون تئاتری را از طریق ایمیل یا بلاگ تخصصی تئاتر شهر باخرز
به آدرس www.teatreshahr.r98.ir به اطلاع ما هنردوستان برسانید تا ما نیز حداقل همپای دیگر عزیزان بر اطلاعات به روز تئاتری واقف باشیم.باتشکر


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید