اخبار

« قصه سیبی که نصف نشد!» در نیشابور

« قصه سیبی که نصف نشد!» در نیشابور
نمایش شاد کودکانه «قصه سیبی که نصف نشد!» به نویسندگی مجتبی مهدی و کارگردانی هنرمند نیشابوری محمد رضایی در فرهنگسرای وکیلی نیشابور به روی صحنه رفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، غلامرضا سلامتی مسوول هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور با اعلام مطلب فوق اظهار کرد: هنرمندان خوش ذوق و با قریحه تأتر نیشابور با اجرای نمایش های مختلف با موضوعات متنوع باعث آشتی مردم با تأتر شده اند و نمایش شاد کودکانه «قصه سیبی که نصف نشد! » از این جمله نمایش هاست که در راستای  اجرای تئاتر در طول سالبه روی صحنه رفته است.

وی افزود: نمایش «قصه سیبی که نصف نشد!»را نویسنده تأتر مجتبی مهدی به رشته تحریر در آورده و محمد رضایی هنرمند نیشابوری آن را کارگردانی کرده است و در آن هنرمندان نام آشنای تأتر نیشابور: مجید استیلایی، علی قره باغی، ملیکا بکائیان، اعظم محمد نژاد، حامد اناری، پدرام آزموده، عطیه رشید آبادی، مبینا طاهرخانی، به ایفای نقش پرداخته اند و ناهید محیطی بعنوان منشی صحنه با این نمایش همکاری دارد و سازنده موسیقی ناصر تفضلی می باشد.

سلامتی خاطر نشان کرد: این نمایش توسط گروه تأتر سایه وابسته به انجمن هنرهای نمایشی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تولید شده است.

وی عنوان داشت: تاکنون نمایش های حسن کچل، ببعی و گرگ آشپز، حسنک کجایی، شازده کوچولو، یک دختر یک سرباز ، رام کردن زن سرکش، ضامن آهو، پدرانه و چهار صندوق شادی، شنگول و منگول و... از این گروه در نیشابور به روی صحنه رفته است.

مسوول هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور به داستان این نمایش اشاره کرد و گفت: ماجرای زندگی خوب وخوش دو خانواده که در کنار هم در مزرعه ای زندگی می کنند اما به خا طر حرص و طمع بر سر درخت سیب اتفاقاتی رقم می دهد.

سلامتی  تصریح کرد: نمایش شاد کودکانه «قصه سیبی که نصف نشد! » از 6  الی  18 دی 93 هر روز ساعت  9 صبح و 18  بعد از ظهر در محل فرهنگسرای وکیلی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور ویژه عموم علاقمندان به روی صحنه می رود.

۷ دی ۱۳۹۳ ۰۹:۳۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید