اخبار

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ارشاد: انوشیروان در زندگی هنری خود آثار فاخری را خلق کرد

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ارشاد: انوشیروان در زندگی هنری خود آثار فاخری را خلق کرد
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: انوشیروان ارجمند هنرمندی بود که نیم‌قرن در هنر کشور خاک صحنه خورد و در این عرصه بسیار تلاش کرد و توانست آثار فاخری از خود به یادگار بگذارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، علی اصغر کاراندیش در مراسم بزرگداشت انوشیروان ارجمند در مشهد افزود: انوشیروان ارجمند در زندگی هنری خود توانست آثار فاخری را خلق کند و مردم توانستند از این آثار به بهره های زیادی را ببرند.

وی ضمن عرض تسلیت به خانواده ارجمند، افزود: از سالهای دور در شهر مشهد توفیق آشنایی با خانواده ارجمند را داشتم و همواره شخصیت بالا، رفتار انسانی و متانت این خانواده را در ذهن دارم و همواره یکی از افتخارات بنده به عنوان یک مشهدی در وزارت ارشاد حضور خانواده ارجمند در تهران و احترام بالایی که این خانواده مشهدی در هنر ایران دارند.

کاراندیش ادامه داد: شخص آقای وزیر به دلیل اینکه نتوانستند در این مراسم حضور پیدا کنند عذرخواهی کردند و بنده به نیابت ایشان و  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این مراسم حضور پیدا کردم و برای خانواده همیشه ارجمند ارجمند آرزوی سلامتی دارم.

وی در پایان از حضور گرم و صمیمی مردم مشهد در این مراسم تشکر کرد.

۳ دی ۱۳۹۳ ۰۸:۳۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید