اخبار

نمایشگاه نقاشی «نقش خیال» در نیشابور گشایش یافت

نمایشگاه نقاشی «نقش خیال» آثار بانو ی هنرمند نقاش نیشابوری " مرضیه الهی پور"در نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور برپا شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی , حمیدرضا آتشی مسوول نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: بانوان هنرمند  نیشابوری تا کنون در زمینه های مختلف هنری با خلق آثار منحصر به فرد توانسته اند گام سبقت را از  دیگر شهرستانها ربوده و مقام های کشوری و بین المللی را کسب نمایند و در حال  حاضر نیز بانوی نگارگر نیشابوری آثار خویش را در نمایشگاه نقاشی « نقش خیال » درمعرض دید عموم قرار داده است.
وی گفت: نمایشگاه نقاشی « نقش خیال » آثار بانوی هنرمند نیشابوری((مرضیه الهی پور)) که شامل 20 اثر رنگ روغن، سیاه قلم و کارهای تزئینی، گواش ، مدادرنگی با موضوع طبیعت  ، طبیعت بی جان وچهره در ابعاد 45* 35 تا  80*120 سانتیمتر در معرض دید عموم قرار دارد.
آتشی خاطر نشان کرد: این اولین نمایشگاه انفرادی بانوی هنرمند نیشابوری((مرضیه الهی پور))  است که آثار را به سبک رئالیسم ارائه نموده است.
مسؤول نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابوربه سابقه کار این هنرمند اشاره کرد و افزود: وی متولد نیشابور است و 3سال است کار نقاشی را آغاز نموده و دارای کارشناسی مدیریت آموزشی از دانشگاه فردوسی مشهد می باشد.
مسوول نگارخانه کمال الملک به هدف ازبرپایی این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه با هدف ترویج هنر نقاشی و آشنایی جامعه هنری بخصوص بانوان  با سبک رئالیسم و تشویق این قشر مهم جامعه  به امور هنری بویژه نقاشی و نقد و بررسی آثار ایشان برگزار گردیده است.
وی تصریح کرد: نمایشگاه نقاشی « نقش خیال » از 19  لغایت 24 شهریور90 همه روزه از ساعت 9  الی 12 صبح و  4  الی  7 بعدازظهر در محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور برپا می باشد و آثار این هنرمند در معرض دید عموم قرار دارد.
۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۴۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید