اخبار

عکاسان برتر جشنواره «نیایش و ستایش» مشهد معرفی شدند

نخستین جشنواره عکس «نیایش و ستایش» مشهد با معرفی نفرات برگزیده به کار خود پایان داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی , در آیین پایانی این جشنواره که به همت نگارخانه آرتین برگزار شد، رئیس اداره ارشاد مشهد گفت: سیاست دولت در حوزه مسائل فرهنگی و هنری بر برون سپاری و فعال کردن بخش خصوصی است که این جشنواره نتیجه فعالیت و حضور ارزشمند بخش خصوصی است.
دبیری ادامه داد: در حال حاضر ۱۵ نگارخانه فعال وجود دارد که از این میان ۳نگارخانه به بخش خصوصی تعلق دارد و با توجه به جمعیت بیش از ۳ میلیونی مشهد این تعداد بسیار کم است.
محمدرضا سهرابی مهر دبیر این جشنواره و مدیر نگارخانه آرتین هم در سخنانی ضمن ارائه گزارشی از روند برگزاری جشنواره نیایش و ستایش گفت: مدیریت نگارخانه در کشور ما شغلی فرهنگی است و تأسیس یک نگارخانه در راستای تعامل اندیشه ها و سلیقه ها و نیز احساس مسئولیت در برابر فرهنگ و هنر این مرز و بوم است.
او اظهار امیدواری کرد در این فضا بتوانیم برای هنرمندان نوگرا و خلاق فضای رشد و نبوغ فراهم کنیم.
این گزارش می افزاید: از بین ۵۰۰ اثر رسیده ۳۷ عکس به نمایشگاه این جشنواره راه یافت که آثار هادی دهقان پور (سبزوار)، محمد باقری نژاد (مشهد) و رضا واعظ پور(تهران) به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب کردند. نمایشگاه آثار برگزیده در نگارخانه آرتین تا ۲۴ شهریور (بولوار سجاد، حامد جنوبی ۶ پلاک ۱۰۵) پذیرای علاقه مندان است.
۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۳۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید