اخبار

ارسال 150 اثر به پنجمین جشنواره شعر بسیج نیشابور

150 اثر به پنجمین جشنواره شعر بسیج با عنوان تلاطم بیداری در شهرستان نیشابور ارسال گردیده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان رضوی , موسی نوکاریزی مدیر کانون بسیج هنرمندان نیشابور و فیروزه با اعلام این مطلب اظهار داشت: این جشنواره شعر با هدف تبیین و تبلیغ اهداف و آرمان حرکت‌های اسلامی و تجلیل از مردم به پاخاسته منطقه و با محورهای موضوعی بازخوانی ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی، بیداری اسلامی، جهاد اقتصادی، مضامین آیینی، اجتماعی و عاشقانه برگزارگردید.
وی افزود: شرکت کنندگان در این جشنواره آثار خویش را در قالب های مثنوی ، غزل ، رباعی ، دوبیتی ، شعر نو و سپید به دبیر خانه این جشنواره مستقر در دفتر کانون بسیج هنرمندان نیشابور واقع در ساختمان امور هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال نمودند.
نوکاریزی ادامه داد: 150 اثر از 38 شاعر مطرح شهرستان های نیشابور و فیروزه که در جشنواره‌های دیگر شرکت داده و یا در کتاب و نشریه‌ای چاپ نشده به دبیر خانه این جشنواره فرستادند.
مدیر کانون بسیج هنرمندان نیشابور خاطرنشان کرد:تمام این آثار به مرحله استانی راه یافتند که پس از داوری امیدواریم به مرحله کشوری نیز راه یابند.
نوکاریزی با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری که "پیام انقلاب باید به زبان شعر و هنر منتقل شود " تصریح کرد: تمام آثار رسیده به دبیرخانه در قالب لوح فشرده گردآوری گردیده که به زودی منتشر خواهد شد.
۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید