اخبار

نمایش قرآن‌های به جامانده از شهدا در نمایشگاه قرآن مشهد

بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی با دو غرفه در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم مشهد مقدس حضور یافته که در این غرفه‌ها قرآن‌های به جامانده از شهدا به نمایش گذاشته شده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان رضوی,  «علی حاتمی» دبیر اجرایی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم مشهد با بیان این مطلب گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی در نمایشگاه قرآن مشهد دو غرفه دارد و محصولاتی را در حوزه ایثار و شهادت که شامل تصاویری از شهدایی است که در حال قرائت قرآن هستند، بروشورهایی از مجموعه وصایای شهدا که در رابطه با اطلاعات از فرامین الهی است که در قرآن بدان اشاره شده، تصاویری از شهدا همراه با وصایای آنها که در ارتباط با قرآن است، پخش صدای شهدایی که قاری قرآن بودند و شهدایی که در مورد قرآن صحبت کردند را به نمایش گذاشته است.
وی ادامه داد: نمایش آیات قرآن کریم در ارتباط با جهاد و شهادت به صورت فلش کارت و پوستر، کتب و پایان‌نامه‌های دانشجویان شاهد و ایثارگر با موضوع قرآن و عترت از دیگر محورهای این غرفه‌ها است.
وی افزود: قرآن کریم به جامانده از شهدا که آثار جنگ و شهادت بر روی آنها باقی مانده نیز به نمایش گذاشته شده است و همچنین برچسب‌های جدیدی از تصاویر و عکس‌های شهدا در دفاع مقدس ارائه شده است.
حاتمی اظهار کرد: پخش تلاوت زنده قاریان بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی، برپایی محفل انس با قرآن کریم در شب جمعه مصادف با 25 ماه مبارک رمضان توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی در محل نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم مشهد از دیگر برنامه‌های این سازمان است.
وی با اشاره به ارائه محصولات جدیدی در نمایشگاه بین‌المللی قرآن مشهد تصریح کرد: «شیرین‌تر از عسل» عنوان یک محصول جدید فلش کارتی 25 کارته شامل گلچینی از خاطرات و تصاویر شهدای نوجوان دفاع مقدس خراسان رضوی است که برای آشنایی بیشتر نوجوانان نسل جدید با شهدای نوجوان طراحی و ارائه شده است.
۷ شهریور ۱۳۹۰ ۲۱:۰۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید