اخبار

بازبینی آثار جشنواره تئاتر رضوان از فردا در مشهد آغاز می شود

بازبینی آثار جشنواره تئاتر رضوان از فردا در مشهد آغاز می شود
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از برگزاری بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استانی خراسان رضوی " رضوان " در شهریور ماه امسال خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، سید حمید طباطبایی معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی  اظهار داشت: فراخوان این جشنواره از اردیبهشت ماه سال جاری، در اختیار مخاطبان قرار گرفت که به دلیل استقبال هنرمندان ،نزدیک 100اثر به دبیرخانه ارسال شده است که سهم شهرستان ها 31 اثر و باقی مانده از مشهد می باشد.

طباطبایی تاکید کرد: به مدت یک هفته از دوم شهریور ماه آثار در مشهد بازبینی می شود، این جشنواره با پیش بینی هایی که صورت گرفته 17 تا 20 شهریور ماه در گناباد برگزار می گردد.

وی ادامه داد: معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با همکاری اداره کل هنرهای نمایشی کشور و انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان در سال 1393 سالی که مزین به نام فرهنگ می باشد را با چشم انداز ارتقاء چرخه تولید نمایش و ترویج اجراهای عمومی و مستمر تئاتر در سراسر استان و در راستای گسترش و توسعه ی این هنر متعالی و انسان ساز برگزار می کند.

۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید