اخبار

نیشابور میزبان سی و دومین جشنواره مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزان کشور

نیشابور میزبان سی و دومین جشنواره مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزان کشور
سی و دومین جشنواره مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزان کشور در دو بخش پسران و دختران در مقطع اول و دوم متوسطه تالار ادیب و فرهنگسرای وکیلی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، خلیل اله عراقی سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور اظهار کرد: سی و دومین جشنواره مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزان کشور در دو بخش پسران و دختران در مقطع اول و دوم متوسطه با همکاری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابورشروع به کار کردکه در این چارچوب رقابت دانش آموزان پسر با شرکت 852 نفر تا 26 مرداد 93 در نیشابورادامه دارد.

وی افزود: رقابت دختران دانش آموز نیز از 27 مرداد93 آغاز می شود و تا پایان این ماه با حضور هزار و 186 نفر ادامه خواهد داشت.

عراقی بیان کرد: دانش آموزان در این دوره از مسابقات در چهار رشته اصلی هنرهای آوایی، هنرهای نمایشی، هنرهای دستی و هنرهای تجسمی در محل تالار ادیب و فرهنگسرای وکیلی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی و  اردوگاه کشوری شهید رجایی نیشابور رقابت می کنند.

وی خاطرنشان کرد: هدف  ازبرگزاری این مسابقات شناسایی دانش آموزان مستعد و ایجاد زمینه لازم برای رشد و پرورش خلاقیت و توانمندیهای هنری دانش آموزان است.

عراقی تصریح کرد: در حاشیه این مسابقات نمایشگاهی از آثار دستی و هنرهای تجسمی در محل سالن نمایشگاهی  کاروانسرای سنتی و رباط  عباسی نیشابور برگزار می شود.

۲۵ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید