اخبار

شرکت بیش از 1500 نفر در دهمین جشنواره علوم و هنرهای قرآنی مشهد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد مقدس گفت : بالغ بر 1500 نفر در بخش شهرستانی دهمین جشنواره علوم و هنرهای قرآنی مشهد ثبت نام کرده اند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی , محمد کاظم دبیری اظهار داشت : این جشنواره به منظور توسعه و ترویج فعالیت های قرآنی در 8 رشته در حال برگزاری است که تنها در رشته حفظ و قرائت 1520 نفر شرکت کرده اند.
وی با اشاره به زمان برگزاری آزمون حفظ خواهران و برادران گفت : این آزمون در روز چهارشنبه و جمعه دوم و چهارم شهریور ماه ساعت 9صبح و 17 بعداز ظهر درموسسه عصر قرآن برگزار خواهد شد.
دبیری تاکید کرد : در روز پنجشنبه و جمعه سوم و چهارم شهریور ماه مرحله مقدماتی قرائت و ترتیل برادران به طور همزمان در 9 مرکز ثبت نام ساعت 21 برگزار می شود و برگزیدگان این بخش در روز شنبه ،پنجم شهریور ماه همان ساعت در مسجد ایزدی مشهد به رقابت خواهند پرداخت .
وی در خصوص اختتامیه این جشنواره گفت : اختتامیه دهمین جشنواره علوم و هنرهای قرآنی مشهد مقدس در روز یکشنبه6/6/90 ساعت 21 شب در مسجد فقیه سبزواری خیابان طلاب ، خیابان شهید مفتح - مفتح 4 برگزار خواهد شد.
وی در خصوص 7 رشته دیگر این جشنواره گفت : مهلت ارسال آثار در رشته های شعر، خوشنویسی ، داستان های کوتاه قرآنی ، مقالات و پژو هشهای قرآنی وبلاگ نویسی ،نقاشی کودک و مسابقه روش های موفق تدریس مربیان مهد های کودک قرآنی تا 15/10/90 می باشد .
وی تاکید کرد : علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام به آدرس پستی دبیرخانه مرکزی ، پایگاه اطلاع رسانیquran-times.com     www.   و سامانه پیام کوتاه به شماره 30009900851991 اقدام نمایند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد مقدس تصریح کرد : مرحله استانی این جشنواره در دهه مبارک فجر برگزار خواهد شد.
۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۱۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید