اخبار

اجرای نمایش بر پهنه دریا در مشهد

اجرای نمایش بر پهنه دریا در مشهد
نمایش «بر پهنه دریا» به نویسندگی اسلاومیر مروژک و کارگردانی مبین عطاری از یکشنبه 12مرداد ماه ساعت 18 در سالن بهار واقع درپارک ملت_مجتمع فرهنگی وهنری امام رضا(ع) به روی صحنه رفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، نمایش«بر پهنه دریا» روایتگر داستان کشتی شکستگانی است که در تلاطم دریا گیر افتاده‌اند و این نمایش تک پرده‌ای سه شخصیت اصلی را به تصویر می‌شد که با سه نشانه چاقه، متوسطه و لاغره نمایش داده شده‌اند.

این افراد به عنوان نمایندگان یکی از سیاست‌های بزرگ دنیا (سوسیالیزم،دمکرات ، لیبرالیزم) هستند.

در چنین موقعیتی و درست در میانه دریا غذایشان به پایان می‌رسد و با بیانی طنز گونه داستان ادامه می‌یابد. امیر احسان امیرپور، محسن محمدی، تارخ اردشیری، مسعود قربانی و امیرحسین رضازاده در نمایش «بر پهنه دریا» نقش‌آفرینی می‌کنند.

گفتنی است، مبین عطاری به عنوان طراح و کارگردان، هادی شیبانی به عنوان مشاور کارگردان و طراح صحنه، عباس جانفدا به عنوان سرپرست گروه، معین محب علیان به عنوان دراماتورژ، سعید صبوری به عنوان طراح لباس،احمدآیینه چی به عنوان طراح پوستر و بروشور، ساناز شاملو به عنوان منشی صحنه و محمدجواد آبجوشک به عنوان مدیر روابط عمومی در این نمایش فعالیت می کنند.

نمایش «بر پهنه دریا» تا تاریخ ۲۴ مرداد ماه ساعت ۱۸ در سالن بهار مشهد اجرا می‌شود.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA
۱۳ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۵۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید