اخبار

نمایشگاه نقاشی «فصلی دیگر » در نیشابور بر پا شد

نمایشگاه نقاشی «فصلی دیگر » در نیشابور بر پا شد
همزمان با میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی « ع»نمایشگاه نقاشی «فصلی دیگر » آثار بانوی هنرمند نیشابوری «ربابه دلخوش » در نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابورگشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، حمیدرضا آتشی مسئوول مجتمع های فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: هنرمندان جوان و تحصیل کرده نیشابوری در رشته های هنری بخصوص نقاشی توانسته اند آثار مانایی را تا کنون از خود بر جا گذارند و در این رهگذر نمایشگاه نقاشی« فصلی دیگر » همزمان با میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی « ع» در صدد است آثار هنری را به مخاطب ارایه کند  .

وی افزود: نمایشگاه نقاشی « فصلی دیگر »  آثار بانوی هنرمند نیشابوری « ربابه دلخوش » است که در آن 40 اثر نقاشی اکرلیک ، در ابعاد    40 * 30  تا 70*100   سانتیمتر برپا شده است .

آتشی به تکنیک، سبک و موضوع این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه دارای تکنیک  اکرلیک است وبا سبک امپرسیونیسم طراحی شده و موضوع طبیعت  زیبای نیشابور و دررودمی باشد.

وی خاطر نشان کرد : این سومین نمایشگاه انفرادی « ربابه دلخوش » است،  که دارای 22سال سابقه هنری نقاشی بوده و دانش آموخته کارشناسی نقاشی  دانشگاه نیشابور  می باشد و در پی ارائه آثار به مخاطب و نقد و بررسی آن و آشنایی عموم با تکنیک های مختلف  می باشد.

آتشی تصریح کرد: نمایشگاه نقاشی « فصلی دیگر » از 21 الی 26 تیر 93 هر روز از ساعت 9 الی 12 و 17 الی 19 بعد از ظهر در محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور ویژه عموم علاقمندان دایر می باشد.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA
۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید