اخبار

نمایشگاه نقاشی «دنیای درون» در نیشابور گشایش یافت

نمایشگاه نقاشی «دنیای درون» در نیشابور گشایش یافت
نمایشگاه نقاشی «دنیای درون» آثار بانوی هنرمند نیشابوری «الهام شفایانی» در نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، حمید رضا آتشی مسوول مجتمع های هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: هنرمندان جوان و تحصیل کرده نیشابوری در رشته های هنری بخصوص نقاشی توانسته اند آثار مانایی را تا کنون از خود بر جا گذارند و در این رهگذر نمایشگاه نقاشی«دنیای درون » در صدد است موضوعات آثار هنری را برای کشف رازهای معنوی به مخاطب ارایه کند .

وی افزود: نمایشگاه نقاشی «دنیای درون» آثار بانوی هنرمند نیشابوری «الهام شفایانی» است که در آن 30 اثر نقاشی در ابعاد    40*30 تا 120*100 سانتیمتر برپا شده است .

آتشی به تکنیک، سبک و موضوع این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه دارای تکنیک رنگ روغن است وبا سبک های انتزاعی است و موضوعات ذهنی می باشد.

وی خاطر نشان کرد: این نخستین نمایشگاه انفرادی الهام شفایانی است که دارای مدرک کاردانی هنرهای تجسمی نمایشگاه علمی کاربردی مشهد است که دارای 13 سال سابقه کار هنری داشته و در پی ارائه آثار به مخاطب و نقد و بررسی آن است.

آتشی تصریح کرد: نمایشگاه نقاشی « دنیای درون  » 14 الی 19 تیر93 هر روز از ساعت 9 الی 12 صبح و 17 الی 19 بعد از ظهردر

محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور ویژه عموم علاقمندان دایر می باشد.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA
۱۶ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید