اخبار

پوستر و فراخوان جشنواره خوشنویسی رضوی منتشر شد

پوستر و فراخوان جشنواره خوشنویسی رضوی منتشر شد
معاون مدیر کل و رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد از انتشار پوستر و فراخوان دوازدهمین جشنواره خوشنویسی رضوی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، یوسف امینی دبیر دوازدهمین جشنواره خوشنویسی رضوی با بیان این خبر افزود: پوستر و فراخوان جشنواره منتشر و برای انجمن های فرهنگی و هنری، ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و مراکز فرهنگی و هنری و ... ارسال گردید.

وی افزود: دوازدهمین جشنواره خوشنویسی رضوی همزمان با دهه کرامت در مشهد مقدس برگزار می شود و علاقمندان می توانند برای حضور در این جشنواره آثار خود را به آدرس پست الکترونیکی Anjomane8@yahoo.com ارسال نمایند.

دبیر جشنواره خوشنویسی رضوی اظهار داشت: هنرمندان می توانند در رشته های نستعلیق، شکسته نستعلیق، نسخ، ثلث و خط تحریری در این جشنواره شرکت کنند.

وی گفت: این جشنواره در دو بخش ویژه اساتید(بخش جنبی) و بخش رقابتی شامل موضوعات اندیشه، احادیث و بیانات امام رضا(ع)، مکاتیب و حدیث نفس و اشعار و دل نوشته های هنرمندان در حوزه فرهنگ و معارف رضوی، روایات ائمه معصومین (ع) در خصوص معرفی و جایگاه والای حضرت رضا(ع) برگزار می شود.

امینی آخرین مهلت ارسال اثر به این جشنواره را 8 مرداد ماه عنوان کرد و افزود: نتیجه اولیه انتخاب آثار در پایگاه اینترنتی جشنواره در تاریخ 10 مرداد ماه 1393 اعلام می شود.

وی ادامه داد: علاقمندان می توانند اصل اثر را به دبیرخانه جشنواره مجتمع فرهنگی و هنری سلطانعلی مشهدی واقع در قاسم آباد فلاحی 15 ارسال نمایند.

۲ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید