اخبار

افتتاح مجتمع رسانه های دیجیتال خراسان رضوی

افتتاح مجتمع رسانه های دیجیتال خراسان رضوی
معاون طرح و برنامه ریزی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از افتتاح مجتمع رسانه های دیجیتال خراسان رضوی در تیرماه سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، محمد کاظم دبیری معاون طرح و برنامه ریزی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی اظهارداشت: ارتقای فرهنگ عمومی کاربری رسانه ها و آثار و محصولات فرهنگی دیجیتال با رویکرد ترویج استفاده سالم و مفید و پرهیز از رفتارها و محتوای ناهنجار در فضای دیجیتال و نیز هدایت و جهت دهی، پایش، پدیدآوردن و انتشار، کاربری رسانه ها، آثار و محصولات فرهنگی دیجیتال در کشور درجهت تحقق اهداف فرهنگی نظام از مهمترین اهداف تشکیل این مجتمع رسانه ای است .

وی تصریح کرد: کشف و پرورش استعدادهای فرهنگی، هنری و رسانه ای، تسهیل دسترسی عمومی به آثار و محصولات فرهنگی دیجیتال، آثار و محصولات فرهنگی و هنری و نیز گسترش تعامل هم افزا میان مراکز، مؤسسات و اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه کشور با یکدیگر و مخاطبان خوداز دیگر اهداف شکل گیری این مرکز در استان است .

دبیری حمایت از تهیه و انتشار رسانه های دیجیتال در سطح استان را از دیگر سیاست های این مرکز خواند و افزود: حمایت از ایجاد توسعه و استمرار فعالیت رسانه های کاربرمحورغیز دولتی تحت نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ونیز حمایت از توسعه زیرساخت های تهیه نشر رسانه ای و ارتقاء دانش و مهارت های رسانه دیجیتال از دیگر اهداف می باشد .

مسئول دبیرخانه شواری فرهنگ عمومی استان خراسان رضوی ادامه داد: مهمترین برنامه این مجتمع پس از افتتاحیه، تشکیل کارگروه ویژه با عنوان خانه های دیجیتال با حضور تشکل ها است که در این کارگروه توانمندسازی و تخصصی کردن فعالیت ها بحث و گفتگو خواهد شد.

وی ادامه داد: مجتمع رسانه های دیجیتال استان، در مجتمع صاحب الزمان (عج) به زودی آغاز به کار خواهد کرد.

۱۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید