اخبار

نشست هم اندیشی مدیران واحد چاپ وبسته بندی استان خراسان رضوی برگزار شد

نشست هم اندیشی مدیران واحد چاپ وبسته بندی استان خراسان رضوی برگزار شد
هم اندیشی مدیران واحد های چاپ و نشر و بسته بندی استان با حضور مدیر کل چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نشست برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، در این مراسم محمود رضا برازش مدیر کل چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ایجاد کارگروه همکاری های بین المللی چاپ و نشر در مشهد خبر داد و افزود: این کارگروه با محوریت فعالان بخش خصوصی در حوزه چاپ و نشر و بسته بندی استان و با تاکید بر جذب ارتباطات چاپ و نشر با کشور های آسیای میانه و شرق کشور به ویژه افغانستان فعالیت خود را آغاز می کند.

وی با اشاره به اینکه تنوع امکانات چاپ و بسته بندی در خراسان رضوی پس از تهران بیشتر از سایر استان ها ی دیگر است ادامه داد: انسجام بخشی و توان صنعت چاپ و بسته بندی در جهت هم افزایی و بهره گیری از تمام ظرفیت های موجود و نیز احصاء و شناسایی قواعد و مقررات بین المللی مرتبط با چاپ و نشر و بسته بندی را وظایف کارگروه است .

مدیرکل چاپ و نشر از همکاری آتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صندوق توسعه ملی در راستای نوسازی صنعت چاپ کشور خبر داد .

گفتنی است در این نشست مسئول نمایندگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در خراسان رضوی، آمادگی  همکاری خود را جهت حضور در جلسات کارگروه به منظور کمک به صادرات فراورده های چاپی و رفع موانع احتمالی موجود اعلام نمود .

۱۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید