اخبار

دومین جلسه برگزاری جشنواره فیلم و عکس احسان و ایثار در سبزوار برگزار شد

دومین جلسه برگزاری جشنواره فیلم و عکس احسان و ایثار در سبزوار برگزار شد
کفیل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سبزوار از برگزاری دومین جلسه جشنواره فیلم و عکس احسان و ایثار در شهرستان سبزوار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، محبوبه طبسی با اعلام این خبر افزود: با پیگیریهای مجدانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سبزوار مقرر  شد جشنواره فیلم و عکس احسان و ایثار در شهرستان سبزوار برگزار گردد .

وی گفت: دومین جلسه جشنواره فیلم و عکس احسان و ایثار با هدف تدوین و برنامه ریزی و تقویم اجرایی جشنواره با حضور مسئول انجمن سینمای جوانان دفتر سبزوار، مسئول انجمن عکس سبزوار، مدیر آموزشگاه آزاد سینمایی بیهقی و چندی از پیشکسوتان عرصه فیلم و عکس شهرستان در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید.

طبسی انتخاب نام جشنواره با عنوان سرزمین سربداران را با مشورت گرفتن از پیشکسوتان و اساتید دانشگاهی  و متخصصین رشته ادبیات فارسی در شهرستان، تصویب تمامی موارد آیین نامه جشنواره  توسط تمامی حاضرین در جلسه، بحث و تبادل نظر در خصوص هزینه های احتمالی و کلی جشنواره، انتخاب زمان اجرای مرحله نخست جشنواره (شهرستانی) در خرداد ماه و بهمن ماه استانی و نگرش آماده سازی شهرستان در برگزاری هماهنگ کشوری در سال 94 با هماهنگی اداره کل و زارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را از مصوبات این جلسه عنوان نمود.

وی در تبعیت از فرمان مقام معظم رهبری در شعار سال 93 به بحث فرهنگ و فرهنگ سازی موضوع جشنواره را فرهنگ احسان و ایثار و شهادت عنوان نمود .  

گفتنی است در سال گذشته طرح آزمایشی این جشنواره با عنوان اکران فیلمهای منتخب جشنواره ملی حسنات توسط این اداره و در تعامل با ادارات دیگر شهرستان برگزار گردید که 12 اثر منتخب آن در شهرستان سبزوار همزمان با هفته احسان و نیکوکاری  اکران شد.  

۱۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید