اخبار

نشست مدیران فروشگاههای عرضه محصولات فرهنگی شهرستان سبزوار

نشست مدیران فروشگاههای عرضه محصولات فرهنگی شهرستان سبزوار
کارشناس سینمایی و سمعی و بصری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سبزوار از نشست مدیران فروشگاههای عرضه محصولات فرهنگی شهرستان سبزوار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی،محسن توکل با اعلام این خبر افزود: اولین نشست مدیران فروشگاههای عرضه محصولات فرهنگی شهرستان در سال 93 در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سبزوار برگزار گردید. 

وی گفت: در این نشست که با هدف برنامه ریزی عملکرد  فروشگاههای عرضه محصولات فرهنگی شهرستان در سال 93 برگزار شد بر استفاده فروشگاهها از تابلوهای متحدالشکل تبلیغاتی تاکید گردید و مقرر شد تمامی فروشگاههای عرضه محصولات فرهنگی از تابلوهای یکسان تبلیغاتی استفاده نمایند.

وی همچنین از انتخاب یک هیات پنج نفره از مدیران فروشگاهها خبر داد و گفت: مقرر شد یک هیات پنج نفره از مدیران فروشگاههای عرضه محصولات فرهنگی با راگیری خود اعضا جهت حضور در جلسات و پیگیری مصوبات جلسات تشکیل گردد.

توکل برگزاری کلاسهای آموزش سینمایی شامل فیلمسازی، فیلم نامه نویسی، تدوین و تصویربرداری برای مدیران و مباشرین فروشگاهها، نصب مجوز اعطایی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و قوانین نظارتی فروشگاها در محل دید ارباب رجوع در محل فروشگاه، اعلام ساعت کاری رسمی فروشگاهها از ساعت 8 الی 13 صبح و 16 الی 22 بعد ازظهر، برخورد قاطع اداره شهرستان با پخش سی دی های کپی و دایویکس، جلوگیری از فروش محصولات فرهنگی خارج از محیطهای دارای مجوز و تعیین شده  و برگزاری جلسات هر 75 روز یکبار جهت نظارت و بررسی عملکرد فروشگاههای عرضه محصولات فرهنگی را  از موضوعات ارائه شده در این نشست عنوان نمود.   

۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید