اخبار

اخبار سال مشهد در قاب تصویر

همزمان با روز خبرنگار، نمایشگاه آثار جمعی از عکاسان خبری مشهد در نگارخانه رضوان برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ,  12 عکاس خبری مشهدی 55 اثر منتخب خود را از موضوعات مختلف خبری و اجتماعی در معرض دید علاقمندان قرار می دهند.
فرامرز بردبارعامل استاد عکاسی خبری که انتخاب این آثار را برعهده داشته، در خصوص این نمایشگاه اظهار داشت: آثار به نمایش گذاشته شده در این نمایشگاه را می‌توان جزء بهترین عکسهای خبری دانست که در طول یکسال در مشهد و استان گرفته شده و دیدن این آثار برای علاقمندان و به خصوص دانشجویان عکاسی خبری مفید و اثر گذار باشد.
وی تکنیک ، موضوع و لحظه را از مهمترین مولفه‌های یک عکس خبری خوب دانست و افزود: این 55 اثر انتخاب شده تمامی این مولفه‌ها را به خوبی رعایت کرده اند.
این استاد عکاسی درباره نحوه انتخاب آثار نیز عنوان داشت: بیش از 250 عکس در اختیار من قرار گرفت و مقرر شد از هر عکاس 5 اثر انتخاب شود که بسیار کار دشواری بود . اما در انتخاب آثار تلاش شده تا بهترین کارهای ممکن در مقابل چشم مراجعان قرار گیرد.
این نمایشگاه از روز شنبه 15 مرداد ماه آغاز و تا 20 مرداد ماه ادامه دارد.
علاقمندان می توانند برای دیدن این نمایشگاه همه روزه از ساعت 10 الی 18 به نگارخانه رضوان واقع در خیابان کوهسنگی 17 مراجعه کنند.
شایان ذکر است در این نمایشگاه آثار میثم دهقان، محمد زائرنیا، حمید هاشمی، محسن بخشنده، محمدعلی رضایی، حسین کامشاد، مهدی بلوریان، صادق ذباح، جواد کرمانی، مهدی قربانی، امین خسروشاهی، حسین حسین‌زاده،جعفر کبوتری و مریم رویایی به نمایش درخواهد آمد.
۱۵ مرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۵۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید