اخبار

اعلام برنامه های هفته بزرگداشت مقام زن اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی

اعلام برنامه های هفته بزرگداشت مقام زن اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی
در آستانه میلاد دخت گرامی نبی اکرم(ص) ویژه برنامه های بانوان به مناسبت هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، نجمه منوچهری رئیس ستاد فعالیت های فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی  با اشاره به برنامه های این اداره کل با موضوع تکریم مقام زن و مادر گفت: این برنامه ها در ایام هفته زن به مناسبت میلاد بانوی بزرگ مسلمانان حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها در محورهای فرهنگی و هنری برگزار می شود، که شامل  ویژه برنامه های جشنواره فرهنگی و هنری کوثر - مسابقه کتابخوانی ،جشن ویژه همکاران، برگزاری نمایشگاه و همایش، مراسم جشن و سرور، نشست‌های تخصصی، بازدیدها و انتشارات است.

وی ادامه داد: در روز شنبه 30 فروردین ، که به نام "زن، کرامت انسانی و عدالت اجتماعی " نامگذاری شده است مسابقه کتابخوانی (مفاتیح الحیاه) در سراسر استان برای همکاران ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.

وی ادامه داد: روز یکشنبه 31 فروردین، که به نام " زن، سیره فاطمی و سبک زندگی اسلامی – ایرانی" نامگذاری شده، برنامه ی زیارتی  و بازدید اماکن متبرکه و حرم مطهر رضوی برای بانوان همکار تمهید شده است .

دبیرستاد بزرگداشت مقام زن و روز مادرگفت: برگزاری مسابقه آشپزی سنتی ویژه همکاران زن در روز دوشنبه  اول اردیبهشت ماه و کارگاه آموزشی سلامت زنان را در روز سه شنبه 2 اردیبهشت ماه برگزار می شود.

وی در ادامه برگزاری همایش تشکل های فرهنگی- هنری- اقتصادی زنان- و مراسم پیاده روی در (پارک بانوان)  و جشن ویژه را از جمله دیگر فعالیتهای در نظر گرفته شده برای این هفته است.

۲۷ فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید