اخبار

به کارگیری فناوری‌های جدید در ترویج و توسعه فرهنگ منور رضوی

در ششمین جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه های دیجیتال و وبلاگ‌نویسی رضوی، امتیاز ویژه‌ای برای وبلاگ‌های تازه ‌تاسیس رضوی از سوی شبکه تلویزیونی اینترنتی و پایگاه اطلاع‌رسانی امام رضا(ع) در نظر گرفته شده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی , احمد طوبایی دبیر این جشنواره گفت : امسال امتیاز ویژه‌ای برای وبلاگ‌نویسان جدیدی که از تاریخ چهارم تیرماه تا بیستم شهریور امسال اقدام به راه‌اندازی وبلاگ با موضوع رضوی نمایند، در نظر گرفته شده است.
احمد طوبایی افزود : علاوه بر این امتیاز که در ارزیابی نهایی وبلاگ‌ها لحاظ می‌شود، هدایایی نیز در قالب بسته‌های فرهنگی به خادمان جدید رضوی در فضای مجازی اهدا خواهد شد.
وی هدف از برگزاری این جشنواره را به کارگیری فناوری‌های جدید در ترویج و توسعه فرهنگ منور رضوی توسط شبکه تلویزیونی اینترنتی امام رضا (ع) عنوان کرد .
ششمین جشنواره وبلاگ‌نویسی رضوی و سومین جشنواره جلوه‌های فرهنگ رضوی در رسانه‌های دیجیتال از سری برنامه‌های نهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) به‌ماسبت میلاد با سعادت عالم آل محمّد(ص)، حضرت علی‌بن‌ موسی‌الرضا(ع) و حضرت فاطمه معصومه(س)، هم‌زمان با دهه کرامت برگزار می شود .
۸ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۵۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید