اخبار

دبیر علمی کنگره ملی از توس تا نیشابور: فراخوان کنگره ملی از توس تا نیشابور منتشر شد

دبیر علمی کنگره ملی از توس تا نیشابور: فراخوان کنگره ملی از توس تا نیشابور منتشر شد
دبیر علمی کنگره ملی از توس تا نیشابور از انتشار فراخوان عمومی کنگره ملی از توس تا نیشابور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، جواد گنجعلی اظهار کرد: به منظور تکریم و پاسداشت مقام شاعران ارجمند خراسان حکیم ابوالقاسم فردوسی، حکیم خیام نیشابوری و فرید الدین عطار نیشابوری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با همکاری موسسه فرهنگی خانه شاعران خراسان رضوی، انجمن آثار و مفاخر فرهنگی استان و سازمان فرهنگی شهرداری نیشابور کنگره ملی از توس تا نیشابور را برگزار می‌کند.

وی افزود: شاعران ‌می‌توانند حداقل پنج و حداکثر دوازده اثر از آثار خود را در قالب آزاد"نیمایی و سپید" با موضوع آزاد حداکثر تا تاریخ 15 اردیبهشت 93 به نشانی دبیرخانه کنگره ارسال کنند.

گنجعلی اظهار کرد: هشت اثر برگزیده ضمن دریافت هدیه و لوح تقدیر مفتخر به دریافت تندیس کنگره خواهند شد.

وی گفت: بخش جنبی کنگره با عنوان بوی باران و با  موضوع باران، برکت آسمانی برگزار می‌شود که شاعران ارجمند می‌توانند آثار خود را با رویکرد باران برکت آسمانی در تمام قالب‌های شعری تا تاریخ پانزدهم اردیبهشت به دبیرخانه کنگره ارسال کنند، در این بخش نیز از سه اثر برگزیده تقدیر به عمل خواهد آمد.

دبیر کنگره ملی از توس تا نیشابور اظهار کرد: هیچ‌گونه محدودیت سنی برای شرکت کنندگان در جشنواره وجود ندارد و بدیهی است آثار رسیده بعد از مهلت مقرر، از رقابت حذف می‌‌شوند.

گنجعلی تاکید کرد: علاقمندان می‌توانند آثار خود را تا پایان روز پانزدهم اردیبهشت ماه 93 از طریق پست الکترونیک به دبیرخانه کنگره ارسال کنند.

وی افزود: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌ تلفن 05116088812 تماس بگیرند. 
۱۷ فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۰۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید