معرفی اداره کلبیانیه حفظ حریم شخصی

بیانیه حفظ حریم شخصی کاربران

بیانیه حفظ حریم شخصی کاربران

در این بیانیه در خصوص امنیت اطلاعات و محتوای تارنما، به شرح ذیل می پردازیم:

·          این اداره کل برای حریم خصوصی کاربران خود ارزش فراوان قائل بوده و حریم شخصی کاربران خود را تضمین می­ نماید. اطلاعات دریافت شده از سوی شما که کاربر با نمایش عمومی آن موافق نباشد؛ به هیچ عنوان به اشتراک گذاشته نشده و در معرض نمایش عموم قرار نمی­ گیرد.

 

·         برای حفظ امنیت اطلاعات از به روزترین شیوه ­های مرسوم جهت جلوگیری از دسترسی ­های غیر مجاز و نفوذ به سیستم استفاده می­ گردد.

 

·         به غیر از درج رویدادها و تازه ­ها و اطلاع­ رسانی­های لازم، مخاطبین می­توانند از طریق منوی اصلی سایت به بخش­های پرسشهای مراجعه­ کنندگان، نظر­سنجی از مراجعه­ کنندگان، مواردی چون : دستور­العمل  و بخشنامه­ های صدور مجوزها، کتاب راهنمای مراجعان،خدمات الکترونیک و فرم­های درخواست و نظرات و انتقادات و .... به محتوای سایت دسترسی پیدا کنند. اکثریت مطالب با نظارت مدیر کل مجموعه و واحد روابط عمومی بر روی تارنما قرار می گیرد.

 

·         در این تارنما و تارنماهای زیر مجموعه آن، پیوندهایی به سایر مجموعه­ ها و ارگان­ها وجود دارد که همگی مرتبط با نوع فعالیت فرهنگی و هنری است. تمامی این سایت­ها تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می­ نمایند. وقتی کاربر تارنمای ما، از این لینک­ها استفاده می ­نماید؛ در واقع از محدوده تارنمای ما خارج می شود.